התקשרו עכשיו
 
072-3225138
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4.5
17 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
ארדיטי שי (1999) בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

שירותי תכנון ומעבדה

 
 
במעבדת האלקטרוניקה המשוכללת של חברת ארדיטי שי (1999) בע"מ מאובזרת במיטב הציוד לבדיקה ולתיקון של מכלולים וכרטיסים אלקטרוניים של מכונות בתעשייה.
 
 

טיפול מיידי, מהיר ובהתאמה אישית

 
תקלה במכלול חיוני, שמביאה להפסקת העבודה בקו הייצור, מחייבת טיפול מיידי במכלול – בין אם באמצעות תיקון ובין אם באמצעות החלפתו. באותם מצבים בהם החלפה מהירה של המכלול אינה אפשרית, תיקון הוא לרוב הפתרון המהיר ביותר. אפשרויות נוספות שבאות בחשבון כוללות ביצוע מודיפיקציה במכונה או התאמה של פריט זמין אליה, שבהם באה לידי ביטוי יכולתה המיוחדת של מעבדת החברה. הידע הרב והציוד המתקדם של המעבדה בארדיטי מאפשרים למצוא את הפתרון הטכני הנדרש לכל בעיה.
 

בניית מערכות פיקוד אלקטרוניות

 
בנוסף לכך, החברה מבצעת עבודות בנייה של מערכות פיקוד אלקטרוניות למכונות המיועדות לקווי ייצור תעשייתיים, כמו גם עבודות תכנון ופיקוח בתחום הפיתוח של מכונות אלו.
 

צוות מקצועי ומיומן עומד לשירותכם

 
חברת ארדיטי מעמידה לרשות לקוחותיה צוות מהנדסים וטכנאים ותיקים. כולם אוחזים בניסיון עשיר ומיומנים בביצוע תיקונים ברמת הרכיב, תוך שימוש בטכנולוגיות העדכניות ביותר. הצעות מחיר לעבודות מעבדה ניתנות לפני התיקון, והלקוח מחויב רק במקרים בהם הושלם התיקון לשביעות רצונו המלאה. עלות בדיקה 235 ₪, ומחירה של שעת שירות במעבדה הינו 208 ₪. לכל המחירים יש להוסיף מע"מ כחוק.
 
 
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית בתכנון או בתיקון רכיבים אלקטרוניים, אתם מוזמנים לפנות באמצעות האתר בכל עת או חייגו: 072-3225138.